- Lorem ipsum


Kilner set om notenmelk, havermelk, rijstmelk en sojamelk te maken. Lees meer
Kilner Set om Plantaardige Melk te Maken
De Kilner Nut Drinks Maker Kit maakt het gemakkelijk om plantaardige dranken te maken van noten, haver, kokos, rijst of soja.
Deze eenvoudige, gebruiksvriendelijke set geeft u volledige controle over wat er aan uw dranken wordt toegevoegd, zodat u kunt inspelen op individuele smaken.
De twee potten in de set geven je de mogelijkheid om een tweede batch te maken, terwijl je je originele creatie bewaart of consumeert.
De set wordt geleverd in een mooie geschenkverpakking!
Inhoud: 2 glazen van 500 ml
Lengte: 183mm
Breedte: 110mm
Hoogte: 205mm
Kenmerken:
- Merk: Kilner
- Inhoud: 2x 500ml
- Vaatwasbestendig
- Materiaal: Glas en RVS
- Bijzonderheden: BPA en ftalaten vrij
Wat is BPA?
Bisphenol A (afgekort BPA) is een organische verbinding die wordt gebruikt in de productie van kunststof/plastic. Bewezen is dat deze stoffen 'loslaten' en in onze voeding terecht kunnen komen met nadelige gevolgen voor de gezondheid.
Let Op: | De geur, kleur en textuur van het product kunnen van batch tot batch verschillen vanwege de natuurlijke samenstelling van het product. |
Verzegeling | Dit product komt (mogelijk) zonder verzegeling. Voor veel merken is duurzaamheid prioriteit en om die reden willen ze geen onnodig plastic toevoegen aan hun verpakkingen. |
Kleur | De daadwerkelijke kleur van het product kan afwijken van de foto bij het artikel. Vanwege het kleurverschil tussen verschillende schermen, geeft de afbeelding mogelijk niet de werkelijke kleur van het item weer. |
Houdbaarheid | Producten zullen minimaal nog 3 maanden houdbaar zijn, tenzij anders vermeld bij het product |