- Lorem ipsum


1 x Organic Rose & Honey Leave-in Detangler (300ml) Lees meer
1 x Organic Rose & Honey Leave-in Detangler (300ml)
1 x Jasmine Oasis Floral Hydration Hair Mist (250ml)
1 x Organic Rose & Honey Leave-in Detangler (300ml)
Lees meer
Flora & Curl Hydrate Me Duo Gift Set
Dit krulverzorgingsduo is perfect om doordeweeks het vocht in je krullen te herstellen. Wanneer je krullen een lichtgewicht of een intense hydratatieboost nodig hebben, pak dan dit botanische hydratatieduo op om je krullen weer zacht en soepel te maken, perfect voor uitgedroogde en droge krullen dit seizoen!
Deze cadeauset bevat de volgende producten:
1 x Jasmine Oasis Floral Hydration Hair Mist (250 ml)
1 x Organic Rose & Honey Leave-in Detangler (300ml)
Jasmine Oasis Hydrating Hair Mist Onze haarmist combineert de voordelen van bloemenessenties. Biologisch rozenbloemwater, aloë vera en bioactieve bloemoliën van lavendel, jasmijn en sandelhout. Krullen transformeren van droog en broos naar direct verzacht met één spray. Hydratatie - Vult vocht aan en verzorgt onmiddellijk droge krullen met behulp van voedingsstoffen voor planten. Verzachtend - Rozenwater en Aloë Vera verzachten en verminderen broosheid.
Organic Rose & Honey Leave-In Detangler Een botanische ontwarrende conditioner die het haar zacht en glad maakt om knopen en klitten los te maken om het kammen en stylen gemakkelijker te maken. Het dient ook als een leave-in moisturizer met een mix van kokos- en calendulaolie, perfect voor het herstellen van de gezonde vochtbalans van het haar. Dagelijkse conditionering - Rozenwater voegt vocht toe, glijdt en glanst terug in het haar voor alledaags vocht zonder gewicht.
Gebruik:
Spray Hair Mist om krullen te hydrateren en te verfrissen voor een lichte hydratatieboost.
Hydrateer je krullen: schud voor gebruik, besproei het haar en masseer in om het broodnodige vocht toe te voegen, met de nadruk op droge punten.
Verfris je krullen: breng licht aan op het haar om je twist-out en vlecht te revitaliseren en op te frissen en om je derde of vierde dag haar opnieuw te activeren.
Breng Leave-in to Moisturize aan voor een intensieve hydratatieboost. Ontwarren: deel een klein deel van het haar en breng het product aan. Focus op gebieden die vatbaarder zijn voor klitten en knopen. Vinger ontwarren of kam door de sectie met een kam met wijde tanden, beginnend bij de onderkant, omhoog bewegend, totdat de kam of vingers door het haar glijden van de wortels tot de punten. Conditie: Kan ook gebruikt worden als dagelijkse conditioner zonder uitspoelen tussen de wasdagen en na het wassen van het haar.
Flora & Curl producten bevatten geen:
Siliconen, sulfaten, uitdrogende alcoholen, kunstmatige geuren, mineral olie of kunstmatige kleuren.
Kenmerken:
- Bevat 100% natuurlijke ingrediënten
- Gecertificeerde biologische extracten en oliën
- Geschikt voor alle haartypen
- Vrij van minerale oliën, siliconen, parabenen, sulfaten, en kunstmatige kleurstoffen
- Zonder SLS
- Allergeenvrij geparfumeerd
- Dierproefvrij
Ingredienten (INCI):
Jasmine Oasis Hydrating Hair Mist
Aqua (Distilled Water), Rosa Damascena (Organic Rose Damask) Flower Water*, Honey (Hydroxypropyltrimonium Honey), Vegetable Glycerine, Pro Vitamin B (Panthenol), Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Powder, Phenoxyethanol, Polysorbate 20, Citric Acid, Proprietary Blend of Jasminum Officinale (Jasmine) Flower Oil, Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower Oil, Amyrisbal Samifera (Sandalwood) Bark Oil, Limonene**, Linalool**, Benzyl Alcohol**, Citral**, Citronellol**, Coumarin**, Geraniol**
*organical ingredients
**natural component of essential oils
Organic Rose & Honey Leave-in Detangler
Aqua (Distilled Water), Rosa Damascena (Organic Rose Damask) Flower Water*, Behentrimonium Methosulfate***, Hydroxypropyltrimonium (Honey), Cocos Nucifera (Organic Coconut) Oil*, Cetearyl Alcohol, Panthenol (Pro-Vitamin B5), Calendula Officinalis (Calendula) Flower Extract, Cananga Odorata (Ylang Ylang) Flower Oil, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Vegetable Glycerin, Avena Sativa Meal (Oat Silk) Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Litsea Cubeba (May Chang) Flower Oil, Tocopherol (Vitamin E), Benzyl Benzoate**, Benzyl Salicylate**, Linalool**, Citral**, Geraniol**, Limonene**
*organic ingredient **natural component of essential oils ***derived from coconut
No silicones, sulphates, mineral oil, artificial fragrances or artificial colors. Cruelty free. For all curl types.
Over Flora & Curl
Wij zijn makers van echt natuurlijke, niet-giftige haarverzorging voor gezond haar. We keren terug naar de natuur als de ultieme bron van hydratatie. Ervaar 100% plantaardige producten die effectief reageren op de dagelijkse behoeften van natuurlijk droog getextureerd haar.