Omschrijving
Inika Vegan Kabuki Brush
Vegan kabuki kwast!
Deze vegan kabuki kwast mengt minerale poeder op de huid voor een egale teint. De dichtheid van de haren zorgt voor een gelijkmatige dekking. Extreem zachte en niet-irriterende haren. Eenvoudig te gebruiken en in je handtas te bewaren. Full Size Kabuki-kwast won de prijs van de Beauty Heaven Award voor de beste make-up tool 2015.
Bereik een superieure gecontroleerde poedertoepassing met deze klassieke Kabuki Brush.
Deze Kabuki Brush is beroemd gemaakt door het Japanse theatertheater Kabuki en heeft een volledig veganistisch ontwerp met korte en dichte borstelharen die zijn ontworpen voor het nauwkeurig polijsten van vloeibare en poederfoundation, evenals voor deskundige blending voor contouren, blozen en highlights.
De INIKA Organic Kabuki Brush heeft ook een kenmerkend mollig handvat gemaakt van natuurlijk hout, terwijl de ferrule van recyclebaar aluminium is. Een bewuste en essentiële toevoeging aan je make-upkit voor kunst op MUA-niveau binnen handbereik.
Kenmerken:
- Halal
- Dierproefvrij
- Vegan
Ingredienten (INCI):
Alle kwasten zijn gemaakt van de zachtste synthetische vezels en het hout is afkomstig van duurzame bosbouw, waardoor dit een 100% veganistisch en volledig ethisch product is.

